Ergoterapeut

Pracovní náplň:

  • vedení léčebné pracovní terapie klientů
  • vedení zájmových činností pro klienty vč. psychoaktivačního tréninku paměti, jemné i hrubé motoriky
  • spoluzodpovědnost za sociální adaptaci a aktivní zapojení nově přijatého klienta
  • zpracovávání návrhů sociálně-terapeut.postupů
  • příprava podkladů pro sociální analýzy, prognózy a projekty
  • zpracovávání cvičebních jednotek pro individuální RHC, vedení TV
  • vedení klientů k aktivnímu stáří (využití jejich předchozích zájmů z dob produktivního života)
  • zprostředkování kontaktu klienta se společenským prostředím

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání a předpoklad k výkonu povolání dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost
  • znalost práce na PC
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • nadšení pro práci
  • praxe v obdobném zařízení vítána!

Nabízíme:

  • moderní pracoviště ve Svobodě nad Úpou
  • stabilní pracovní místo
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci na HPP
  • možnost dalšího odborného vzdělávání

Pokud splňujete požadavky na danou pozici, nabídka Vás zaujala a máte o ni zájem, tak neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail .

Tisknout