Pracovník v sociálních službách

Pracovní náplň:

  • nácvik jednoduchých denních činností klienta
  • podpora soběstačnosti klienta
  • pomoc při manipulaci s přístroji a pomůckami
  • pomoc při zvládání běžných úkonů péče o klienta (hygiena, oblékání, stravování..)
  • posilování životní aktivizace klienta
  • zprostředkování kontaktu klienta se společenským prostředím

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání a předpoklad k výkonu povolání dle zákona 108/2006 Sb.
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • nadšení pro práci
  • praxe v obdobném zařízení vítána!

Nabízíme:

  • moderní pracoviště
  • místo pracoviště - Svoboda nad Úpou
  • stabilní pracovní místo
  • dodatkovou dovolenou
  • práci na HPP
  • možnost dalšího odborného vzdělávání

Pokud splňujete požadavky na danou pozici, nabídka Vás zaujala a máte o ni zájem, tak neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail .

Tisknout